Strona Sojuszu Husaria - Ikariam.pl

Strona Sojuszu

===|||Husaria|||===

http://www.ikariam.pl

Ogłoszenie

"Próżna byłaby praca opowiadać okazałość i piękność rycerstwa tego, mówić bowiem o zbrojach jego, o wysokich kopiach z długimi chorągiewkami, o tygrysich skórach, o pysznych koniach, kulbakach, rzędach, strzemionach, cuglach świecących się od złota, haftów i drogich kamieni byłoby to przyćmić ich piękność. Jest to jazda, jakiej nie ma na świecie; żywości jej i przepychu bez widzenia własnymi oczami pojąć niepodobna."

Do przeglądania forum i pisania postów wymagana jest rejestracja

#1 2008-04-17 19:49:57

potaq

Niewolnik

Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 7
Punktów :   

propozycja rozbudowy forum

nie wiem jakie mozliwosci ma to forum, ale mam kilka propozycji
1. zalozyc dzial, gdzie bylyby podane koordynaty, nazwy i wlasciciele miast. oczywiscie jezeli jest taka mozliwosc to dzial bylby widoczny tylko dla zaufanych forumowiczow (staz w sojuszu + aktywnosc na forum).
2. zalozyc dzial, gdzie kazdy z nas co tydzien podawalby swoje osiagniecia, tzn. np. najwyzszy poziom swoich budowli, zaawansowanie w badaniach, liczba wojska i floty. widocznosc tego dzialu by byla taka jak powyzszej propozycji. mysle ze takie male wspolzawodnictwo w sojuszu by ozywilo nasza gre. dodatkowo bysmy wiedzieli kogo prosic o pomoc w danej potrzebie np. podczas obrony przed agresorem...
3. zalozyc dzial pomocy, gdzie bysmy pisali w razie ostatecznosci jakich surowcow nam brakuje, kazdy by odpowiednio uzasadnial swoje potrzeby, a reszta sojuszu by mogla pomoc czy to na zasadzie handlu czy tez darowizny dla slabszego.
4. jezeli cos jeszcze mi wpadnie do glowy to bede was molestowal wlasnymi przemysleniami
jezeli cos napisalem nie zrozumiale to prosze pytac a postaram sie wytlumaczyc

Offline

 

#2 2008-04-18 14:33:34

Iluzjonista

Moderator

6971943
Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 25
Punktów :   

Re: propozycja rozbudowy forum

1. zalozyc dzial, gdzie bylyby podane koordynaty, nazwy i wlasciciele miast. oczywiscie jezeli jest taka mozliwosc to dzial bylby widoczny tylko dla zaufanych forumowiczow (staz w sojuszu + aktywnosc na forum).

Ale czyje nasze czy wrogów?

2. zalozyc dzial, gdzie kazdy z nas co tydzien podawalby swoje osiagniecia, tzn. np. najwyzszy poziom swoich budowli, zaawansowanie w badaniach, liczba wojska i floty. widocznosc tego dzialu by byla taka jak powyzszej propozycji. mysle ze takie male wspolzawodnictwo w sojuszu by ozywilo nasza gre. dodatkowo bysmy wiedzieli kogo prosic o pomoc w danej potrzebie np. podczas obrony przed agresorem...


Przy Raportach wojennych masz miejsce na ataki, osiągnięcia możesz w hyde park

reszte odpowiem jak będę w domu

Offline

 

#3 2008-04-18 14:55:58

potaq

Niewolnik

Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: propozycja rozbudowy forum

Iluzjonista napisał:

...Przy Raportach wojennych masz miejsce na ataki, osiągnięcia możesz w hyde park

reszte odpowiem jak będę w domu

to jak bedziesz mial ten czas juz to proponuje ci wszystko jeszcze raz przeczytac  i postarac sie domyslec...
co do pierwszej propozycji to chodzi o nasz sojusz bystrzacho, bo chyba to forum dotyczy naszego forum. po co maja miec dostep do takich wiadomosci nasi wrogowie w zaleznosci od stazu w sojuszu...

co do drugiej propozycji to jakos nie widze dzialu z osiagnieciami w w hyde parku obok rozmow na temat wysokiego IQ dody czy tez o tym za saper to kultowa gra... i wogole gdzie tu jest mowa o atakach? chodzi mi o osiagniecia w rozbudowie a nie w farmieniu... skup sie troche jak czytasz a zycie bedzie latwiejsze

podalem konkretne propozycje i oczekuje konkretnych odpowiedzi godnych imperatora...

Ostatnio edytowany przez potaq (2008-04-18 14:58:34)

Offline

 

#4 2008-04-18 19:40:27

gucia17

Patrycjusz

status 4450549
8013770
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 33
Punktów :   

Re: propozycja rozbudowy forum

W sumie potaq ma dobre i bardzo przydatne propozycje. Może Adam trochę źle zrozumiałeś drugą propozycję... To ma być bardziej na styl takiego podsumowania tygodnia, z jaką prędkością rozwijamy swoje miasta, na czym najbardziej się skupiamy. W ramach zabawy i urozmaicenia. A dodatkowo jeśli członkowie sojuszu będą wiedzieli wzajemnie, kto czym dysponuje to lepiej zaplanować wspólny atak, bądź pomoc przy obronie. Od razu wiadomo z kim konkretnie zagadać w razie potrzeby. Jeśli dobrze rozumiem przesłanie to jestem całkowicie za.
Natomiast jeśli chodzi o dział pomocy... coś takiego Herdalis zawarł w dziale Traktaty, kwestia nazwy działu

Offline

 

#5 2008-04-19 02:05:12

potaq

Niewolnik

Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: propozycja rozbudowy forum

dzieki wielkie gucia widze ze przelozylas moje wywody na mlodzierzowy tok myslenia ja juz chyba stary sie robie dokladnie o to mi chodzilo. natomiast przyznam sie ze nie zagladalem w dzial "traktaty" takwiec pomysl z pomoca zostal juz zrealizowany predzej i wycofuje swoja propozycje.
jeszcze raz dzieki gucia za tlumaczenie

Offline

 

#6 2008-04-19 12:16:48

gucia17

Patrycjusz

status 4450549
8013770
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 33
Punktów :   

Re: propozycja rozbudowy forum

hehe luzik xD nie ma za co

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jazdabardziejbokiem.pun.pl www.nomos.pun.pl www.pwnzorsguild.pun.pl www.csctuchola.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl