Strona Sojuszu Husaria - Ikariam.pl

Strona Sojuszu

===|||Husaria|||===

http://www.ikariam.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

"Próżna byłaby praca opowiadać okazałość i piękność rycerstwa tego, mówić bowiem o zbrojach jego, o wysokich kopiach z długimi chorągiewkami, o tygrysich skórach, o pysznych koniach, kulbakach, rzędach, strzemionach, cuglach świecących się od złota, haftów i drogich kamieni byłoby to przyćmić ich piękność. Jest to jazda, jakiej nie ma na świecie; żywości jej i przepychu bez widzenia własnymi oczami pojąć niepodobna."

Do przeglądania forum i pisania postów wymagana jest rejestracja

#1 2008-05-17 16:43:59

gucia17

Patrycjusz

status 4450549
8013770
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 33
Punktów :   

Połączenie

Siemka,
Sojusz GRG wystąpił z propozycją połączenia naszego i ich sojuszu w jedną całość.  Na razie nic nie odpowiedziałam, czekam na Wasze zdanie na ten temat, a decyzję niech zatwierdzi Herdalis

"garithos z sojuszu Gregorianie napisał następującą wiadomość: Witam.
Jako Dyplomata sojuszu GRG wychodze z propozycja połączenia naszych sojuszy. Nasze sojusze są wmiare blisko siebie położone. Więcej szczegółów omówimy jeżeli będzie wyrażona zgoda przez was.
Pozdrawiam."

Pozdrawiam,
Aga

Offline

 

#2 2008-05-18 16:52:50

konrad55

Plebejusz

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Połączenie

hmm... jestem za:)

Offline

 

#3 2008-05-18 17:08:02

gucia17

Patrycjusz

status 4450549
8013770
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 33
Punktów :   

Re: Połączenie

Niestety Herdalis mi nie odpowiedział, dlatego odpisałam im, że wstępnie jesteśmy za. Ja podobnie jak konrad jestem na tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwnzorsguild.pun.pl www.gastrofaza.pun.pl www.csctuchola.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl www.nomos.pun.pl