Strona Sojuszu Husaria - Ikariam.pl

Strona Sojuszu

===|||Husaria|||===

http://www.ikariam.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

"Próżna byłaby praca opowiadać okazałość i piękność rycerstwa tego, mówić bowiem o zbrojach jego, o wysokich kopiach z długimi chorągiewkami, o tygrysich skórach, o pysznych koniach, kulbakach, rzędach, strzemionach, cuglach świecących się od złota, haftów i drogich kamieni byłoby to przyćmić ich piękność. Jest to jazda, jakiej nie ma na świecie; żywości jej i przepychu bez widzenia własnymi oczami pojąć niepodobna."

Do przeglądania forum i pisania postów wymagana jest rejestracja

#1 2008-04-13 18:00:44

gucia17

Patrycjusz

status 4450549
8013770
Skąd: Szczecinek
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 33
Punktów :   

mandragona powraca :D

Chyba mandragona postanowił się zemścić, za splądrowanie jego polis ;] Zaatakował mnie dzisiaj. Nawet nie zauważyłam kiedy Zapewne myślał, że nie natrafi na żadne przeszkody :x Z przykrością stwierdzam [ojej], że chyba się przejechał ;x Raport:
1. Runda: 32 jednostek w imieniu mandragona atakuje miasto Gucioss
Siła ataku: 224.
1. Runda: 68 jednostek broni miasto Gucioss dla gucia17: Siła obrony 2021.725.
1. Runda: Runda zakończona
Zwycięzca: gucia17
Jak mi przykro manga [ xD ]

Offline

 

#2 2008-04-16 21:00:38

konrad55

Plebejusz

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: mandragona powraca :D

Siła ataku: 224.
                                                                                                                                                     



hehe normalnie nie daje rady! chłopak sie troche przeliczył! ale brawa dla ciebie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mbmlegnica.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl www.streetball.pun.pl www.ee.pun.pl